Скъпи приятели, в групата Забелязано в София се появи интересна снимка, която показва една пешеходна пътека. която се изтрива за 12 дни.
Човекът, който ни сигнализира за това твърди, твърди, че пътеката се е изтрила само за 12 дни, доказва това със снимки.

Коментарите под поста също са повече от интересни.


За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!