Сигнал за нов некачествен ремонт в столицата подадоха граждани в социалните мрежи. Според тях новооткритият паваж пред Народния театър "Иван Вазов" е бил направен така, че да издържи представителния изпит за откриването на българското европредседателство, и след това да се разпадне.

Ето какво написа гражданин, снимал разрушилите се павета и пуснал снимките във фейсбук групата "Забелязано в София":
"Ремонтът" на паважа до Народния театър издържа точно 1 (словом: един) месец. Направиха го за откриването на Председателството на 12 януари. На 12 февруари видът вече е такъв."

Повечето коментари под поста разбира се бяха осъдителни.
.png)
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!