Духов оркестър изпълни химна на България фалшиво на посрещането на Бойко Борисов в Италия.
Министър-председателят сподели във фейсбук видео на живо от пристигането си във Вечния град, но дори и най-върлите фенове на лидера на ГЕРБ побесняха от изпълнението на духовия оркестър. "Мила Родино" бе неразпознаваема като в изпълнението трудно можеха да се хванат два верни акорда поред.
После същите музиканти изпълниха италианския химн без забележки.
Борисов бе посрещнат в Рим от италианския премиер Паоло Джентилони.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!