Взривиха два банкомата в София (видео)

Взривиха два банкомата в София (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
27.10.2017 8:39
118
0

Два банкомата са взривени в София тази нощ. Първият от тях се намира в блок 19 в кв. "Левски", а по-късно е взривен и втори банкомат - този път в Банкя.
 

 

Все още не е ясно каква е откраднатата сума. Полицейското присъствие и на двете места е засилено.

 

Това са поредни случаи на взривени банкомати в столицата, като в рамките на по-малко от два месеца бяха разбити устройства в кварталите "Младост" и "Дружба".
 

 

ОБИР КАТО НА ФИЛМ: ВЗРИВИХА БАНКОМАТ В СОФИЯ (ВИДЕО)

 

Общата сума, задигната от тях, се изчисляваше на над 130 хил. лева, а извършителите и до днес не са задържани.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.