Заляха жена с киселина в София

Заляха жена с киселина в София

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
27.03.2018 7:14
104
0

Жена беше залята с киселина в София. Сигналът за инцидента е подаден около 21:30 часа. 
 

36-годишната жена е получила 24% изгаряния по лицето и тялото.  Говорителят на Спешна помощ Катя Сунгарска съобщи, че са засегнати лицето главата и тялото на пострадалата. Има опасност жената да загуби зрението си, тъй като очите са засегнати сериозно.

 

Пострадалата си тръгвала от ресторанта, в който работи, когато била нападната на столичния булевард „Александър Стамболийски”, близо до кръстовището с „Константин Величков”, пише Дарик.
 

Жената е откарана в “Пирогов” в много тежко състояние. Съседка на Ажда разказа, че семейството не е било проблемно и описа пострадалата като много красиво и мило момиче.

 

Полицията изяснява причините за нападението.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.