"Нетфликс" прекрати отношенията си с Кевин Спейси

"Нетфликс" прекрати отношенията си с Кевин Спейси

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
04.11.2017 8:23
133
0

От гиганта "Нетфликс" обявиха, че прекратяват отношенията си с Кевин Спейси за сериала "Къща от карти" след отправените към актьора обвинения за сексуални посегателства. "Нетфликс" съобщи, че повече няма да участва във финансирането на сериала "Къща от карти", ако Кевин Спейси продължи да играе в него.
 

 

АНДЖЕЛИНА ДЖОЛИ И ГУИНЕТ ПОЛТРОУ ОБВИНИХА ПРОДУЦЕНТА ХАРВИ УАЙНСТИЙН В СЕКСУАЛЕН ТОРМОЗ

 

Компанията ще продължи да работи с продуцентската къща Ем Ар Си, която е съпродуцент на сериала, за да се прецени дали той може да бъде завършен без Спейси. "Нетфликс" също така отказва да разпространява филма "Гор", в който Кевин Спейси е съпродуцент и играе ролята на писателя Гор Видал. Филмът в момента е в постпродукция и се очакваше да излезе догодина.

Във вторник "Нетфликс" вече обяви, че замразява работата по шестия и последен сезон на "Къща от карти".

От началото на седмицата зачестиха обвиненията срещу Кевин Спейси за сексуален тормоз или сексуални нападения както в САЩ, така и във Великобритания.

 

ТАРАНТИНО: ЗНАЕХ ДОСТАТЪЧНО ЗА ХАРВИ УАЙНСТИЙН, МОЖЕХ ДА НАПРАВЯ ПОВЕЧЕ


Някои от тези обвинения са за случаи отпреди десетилетия, като едно от тях е за опит за изнасилване на 15-годишен младеж.

Спейси не е арестуван и не са му повдигнати обвинения.
 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.