Кола пропадна в голяма дупка в София

Кола пропадна в голяма дупка в София

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
15.01.2018 12:24
74
0

Скъпи приятели, наши зрители ни изпратиха интересна снимка от софийския квартал "Люлин".

 

 

 

"Ето така започва сутринта в Люлин1! На никой не му пука, че някой ще си разбие колата в дупка, пред която няма нито знак, нито нищо! В прекрасна държава живеем", това написа под снимката човек с групата Забелязано в София.

 

""

 

""

 

""

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.