Скъпи приятели, наши зрители ни изпратиха интересна снимка от софийския квартал "Люлин".
"Ето така започва сутринта в Люлин1! На никой не му пука, че някой ще си разбие колата в дупка, пред която няма нито знак, нито нищо! В прекрасна държава живеем", това написа под снимката човек с групата Забелязано в София.



За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!