Скъпи приятели, миналата седмица ви разказахме за недохранено куче, което живееше в ужасни условия. Белчо е държан гладен дни и дори седмици и е прекарал Бог знае колко време вързан за един синджир.
Благодарение на "Господари на ефира" кучето бе поето от организацията "Четири лапи", където го стабилизираха. Сега обаче Белчо си търси грижовни стопани.
Ако някой желае да го осинови, нека се свърже с "Четири лапи" - https://www.facebook.com/4lapi/, на телефон: +359 2 953 17 84 или на е-mail: [email protected].
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!